• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
BOLU İL GENEL MECLİSİ’NDE GÜNDEM TAPU TAHSİSLER

Bolu İl Genel Meclisi 2016 Mart Ayı toplantıları Yaşar Yüceer Başkanlığında Pazartesi günü başlayacak ve hafta boyunca devam edecek. Toplantıların ilk gününde Dörtdivan İlçesi Kargıbayramlar Köyünde Seyfettin Erdoğan, Hamza Erdoğan,  Hasan Aydemir ile Dörtdivan ilçesi Yalacık Köyünde İzzet Doğangün’e verilen tapu tahsis belgelerinin esas tapuya çevrilmesi talepleri ele alınacak. Ardından Göynük Kaymakamlık lojmanına demirbaş eşya alımı için 15.000 TL ödeneğin Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne aktarılması talebi görüşülüp karara bağlanacak. 

08 MART SALI

Toplantıların Salı günü gerçekleşecek oturumunda ilk olarak Kosava Türk Cumhuriyetinde 1999 tarihinden bu yana İstihkam Takım Komutanlığında görevli 14 EP 011 1990 model Fatih Marka Damperli kamyonun Kosava Türk Cumhuriyeti Mamuşa Belediyesine hibe edilmesi talebi görüşülecek. İl Özel İdaresinde geçici olarak görevlendirilen personellerin Sosyal Denge Tazminatından yararlanmaları konusunun ele alınacağı toplantıda İl Özel İdaresi demirbaş kayıtlarında bulunan 14 EA 771 plakalı 1997 model BMC Fatih damperli kamyonun Karacasu Belediyesine bedelsiz olarak devrinin yapılması talebi karara bağlanacak. Toplantıda ayrıca Dörtdivan İlçesi Kargıbayramlar köyünde Mehmet Emin Demircioğlu’na ve Nurettin Özdemir’e verilen tapu tahsis belgelerinin esas tapuya çevrilmesi talepleri görüşülüp karara bağlanacak. 

09 MART ÇARŞAMBA

Çarşamba günü toplantı, Seben İlçesi, Susuz köyü, Merkez mahallesine halen mevcut kullanılan Q=0.60 lt./sn.lik  Düzdere su Kaynağının içme ve kullanma suyu  olarak  tahsisi ile ilgili Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen raporun görüşülmesi ile başlayacak. İl Afet Acil Durum Müdürlüğünün 2016 yılı İl Özel İdare bütçesinden ek ödenek talebi konusu ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen raporun da görüşüleceği toplantıda İl Özel İdaresinde alınacak olan tam zamanlı sözleşmeli personele (mimar) ödenecek ücretin belirlenmesine ilişkin Komisyon raporu da görüşülüp karara bağlanacak. Toplantıda ayrıca, İl Özel İdaresi adına kayıtlı, Yeniçağa İlçesi, Yukarıkuldan köyü 784 parselde 3.800 metrekarelik tarla vasıflı taşınmazın belirlenen kamulaştırma bedeli üzerinden satışının yapılması, Dörtdivan İlçesi, Süleler köyünde Hüseyin Uyman’a verilen tapu tahsis belgesinin esas tapuya çevrilmesi talepleri görüşüldükten sonra 2015 yılı İl Özel İdaresinin Faaliyet raporu ele alınacak.

 

  
1342 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret81613
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140